Dostępne opakowania:
60 tabletek podjęzykowych

B12 Metylokobalamina 1000 Podjęzykowa

BEZ
GLUTENU

BEZ
LAKTOZY

ODPOWIEDNI DLA WEGAN

Dlaczego Witamina B12 Principium?

B12 1000 to suplement diety o wysokiej dawce witaminy B12 w postaci metylokobalaminy, czyli formie wysoce przyswajalnej w organizmie, która nie wymaga dodatkowo przekształcana aby stać się aktywna. Dodatkowo Witamina B12 w formie metylokobalaminy jest dłużej magazynowa wtkankach.
Szczególna postać w podjęzykowych tabletkach umożliwia wchłanianie do osocza krwi bezpośrednio przez śluzówkę

Kiedy Stosować

Zaleca się stosować przy nadmiernym zmęczeniu, u osób po 50 roku życia, diecie bez mięsa

Jak Stosować

1 tabletka dziennie, najlepiej na pusty żołądek

Co Zawiera

B12 w formie Metylokobalamina

Dodatkowe informacje

Bez glutenu, bez laktozy, odpowiednie dla wegan

Opakowanie

60 tabletek podjęzykowych

SKŁADNIKI AKTYWNE

Skład

1 tabletka

 Witamina B12

 1.000,0 mcg

  

 

Moc Witaminy B12

B12 to niezbędna witamina, szczególnie polecana dla osób po 50 roku życia, aby odzyskać utraconą energię i poprawić działanie układu nerwowego.

 Choć potrzebujemy bardzo niewielkiej ilość Witaminy B12 to odgrywa ona bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu: w wydajności układu nerwowego, w syntezie hemoglobiny i DNA, w metabolizmie homocysteiny, w układzie odpornościowym.

 

 Nie jest przypadkiem, że gdy pojawia się niedobór B12, zaburzenia mogą być różnego rodzaju: osłabienie, depresja, utrata wagi, dezorientacja psychiczna, drętwienie i mrowienie rąk i stóp.

 

Najlepsza forma B12

Na niedobór Witaminy B12 są zagrożeni przede wszystkim ludzie powyżej 50 roku życia (z biegiem lat pojawiają się pewne trudności w przyswajaniu witamin), wegetarianie i weganie (B12 występuje wyłącznie w środkach spożywczych pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso, ryby i sery) oraz ci, którzy cierpią na zaburzenia wchłaniania w żołądku i/lub jelitach (celiakia, zapalenie jelita grubego, zapalenie żołądka, stosowanie niektórych leków itp.

Metylokobalamina to najlepsza postać witaminy B12. Bardzo dobrze się wchłania, dłużej magazynuje w tkankach i nie zawiera toksycznego cyjanku. Dodatkowa forma podjęzykowa działa skutecznie dla osób, które mają zaburzenia wchłaniania w żołądku i jelitach.